Aneta Franczak-Dudek

Właściciel Estetic-Line. Lekarz Medycyny Estetycznej

Właściciel Estetic-Line. Dyplomowany i Certyfikowany Lekarz Medycyny Estetycznej – (Polski Program Certyfikacji Lekarzy Medycyny Estetycznej), Członek Stowarzyszenia Lekarzy Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, Specjalista Chorób Wewnętrznych.

W roku 2000 ukończyłam Śląski Uniwersytet Medyczny wydział  lekarski w Katowicach. Pięcioletnią specjalizację z chorób wewnętrznych w ramach etatu rezydenckiego odbyłam w Klinice Chorób Wewnętrznych i Reumatologii w Katowicach pod kierownictwem prof. dr hab. n. med. Eugeniusza Kucharza,  uzyskując tytuł specjalisty chorób wewnętrznych.

W trakcie odbywania specjalizacji uczęszczałam na 4-letnie studia doktoranckie w ŚUM w Katowicach, otwierając przewód doktorski: „Zmiany stężenia wisfatyny u pacjentów z reumatoidalnym zapaleniem stawów, poddanych leczeniu infliximabem”.

W latach 2006-2008 byłam studentką Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie, którą ukończyłam, uzyskując tytuł „lekarza medycyny estetycznej”.

 

Od 2007 roku prowadzę własny gabinet, który łączy zabiegi medycyny estetycznej, laseroterapii i kosmetologii. Gabinet ten w roku 2011 był jednym z pierwszych 99 gabinetów, które w ramach” Polskiego Programu Certyfikacji Gabinetów Medycyny Estetycznej” uzyskały taki certyfikat.

Szkoliłam się na kursach i kongresach medycyny estetycznej między innymi w takich miejscach jak: Monaco, Paryż, Londyn, Dubaj, Bangkok czy Rio de Janeiro. Każdego roku aktywnie uczestniczę w szkoleniach zarówno w Polsce, jak i za granicą, poszerzając wiedzę i zakres innowacyjnych zabiegów.

Wielokrotnie prowadziłam szkolenia dla lekarzy z technik podawania wypełniaczy z kwasu hialuronowego, mezoterapii i lipolizy iniekcyjnej. Jestem szkoleniowcem wyłącznie lekarzy.

 

Moje ulubione zabiegi, to te z zastosowaniem toksyny botulinowej i kwasu hialuronowego. Do obu tych substancji mam największe przekonanie, gdyż preparaty te mają najdłuższy okres obserwacji (już ponad dwudziestoletni) w tej dziedzinie medycyny. Moim „konikiem” są usta, ich powiększanie i modelowanie. Jestem również wielką fanką lasera frakcyjnego CO2  w resurfacingu skóry twarzy, szyi i dekoltu.

Prywatnie wolny czas spędzam z mężem Dariuszem, z którym wspólnie uwielbiamy dalekie podróże, długie spacery oraz jesteśmy koneserami kawy.

Certyfikaty i dyplomy: